VI Piknik lekkoatletyczny za nami

Z okazji Dni Szczawna –Zdroju odbył się 2.06.2017 r. na nowym stadionie lekkoatletycznym trójmecz między drużynami szkół gimnazjalnych z naszego miasta , Jedliny-Zdroju i Starych Bogaczowic. Jak przystało na gospodarzy, spisaliśmy się bardzo dobrze i zwyciężyliśmy w szlachetnej rywalizacji zdobywając 60 punktów. Drugie miejsce przypadło  Jedlinie-Zdrój ,która uzyskała 55 punktów , a trzecie Starym Bogaczowicom 52 punkty .

Swoje konkurencje wygrali : Asia Gubańska, Iza Zaborowska, Natalia Rudzka,

Jerzy Kieras i Andrzej Przewięda.  Nauczyciele , pracownicy , uczniowie i absolwenci szkoły pomogli zorganizować zawody , burmistrz ufundował nagrody i medale.

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim za zaangażowanie w przeprowadzeniu imprezy i zapraszają  za rok.

Comments are closed.