Zielona Szkoła w Pogorzelicy

W dniach 22 – 26 maja 2017 r. uczniowie klas II a, III a, III b pod opieką pani Beaty Kurzei, Edyty Suchańskiej, Haliny Trochimiak i Zofii Rogalskiej uczestniczyli w Zielonej Szkole w Pogorzelicy. W miłej atmosferze i dobrej pogodzie uczniowie zwiedzili: Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu, Latarnię Morską w Niechorzu i Kołobrzegu, Muzeum Minerałów oraz inne zabytki Kołobrzegu.

Wielką frajdą dla uczniów i opiekunów był przejazd kolejką wąskotorową z Pogorzelicy do Trzęsacza. W Trzęsaczu uczniowie uczestniczyli w pokazie multimedialnym, gdzie zapoznali się z historią kościółka położonego na klifie. W trakcie pogłębiania wiedzy edukacyjnej uczniowie relaksowali się podczas wycieczek rowerowych, ogniska a także na odkrytym basenie i spacerach nad brzegiem morza.

Wszyscy wrócili zadowoleni oraz pełni zapału do nauki.

 

Comments are closed.