Dobre wychowanie i zachowanie

12 kwietnia 2017 roku samorząd uczniowski naszego gimnazjum zorganizował akademię na temat DOBREGO WYCHOWANIA I ZACHOWANIA. Uczniowie przygotowali pouczającą i ciekawą prezentację  multimedialną, która przedstawiała zagadnienia z dobrego zachowania się w szkole, kinie, teatrze oraz przy stole. Pojawiły się również zabawne wiersze i rymowanki mające na celu uwypuklić  zachowania negatywne jak i pozytywne. Uczniowie wraz z opiekunem samorządu przygotowali również inscenizację. Zaprezentowali różne złe zachowania i stanęli przed komisją, która miała na celu ich wychuchać i pouczyć. Po takiej lekcji dobrego wychowania uczniowie napisali test z dobrych manier w celu wyłonienia Mistrza Savoir Vivre. Mistrzem a właściwie Mistrzynią Dobrych Manier została uczennica klasy II B Marta Fiedorowicz. Serdecznie Gratulujemy.
Comments are closed.