Międzyszkolne rozgrywki sportowe

   Już trzeci raz w tym roku uczniowie Publicznego Gimnazjum w Szczawnie  – Zdroju uczestniczą w rozgrywkach międzyszkolnych .Ze sztafetowych biegów przełajowych ,które odbyły się 23.09. na terenie AQUA ZDRÓJ wróciliśmy z 4 miejscem chłopców. I rzut zawodów lekkoatletycznych , na hali w Wałbrzychu  21 .10. zaowocował trzecią pozycją dziewcząt i czwartą wśród chłopców . Złoty medal na tych zawodach zdobyła Iza Zaborowska , w pchnięciu kulą .    W II rzucie tych zawodów , w dniu 18 .11 zdobyliśmy trzy medale. Jurek Kieras stał na drugim stopniu podium , w biegu na 300 m. i na trzecim , w biegu na 60 m . Pchnięcie kulą , Iza zaborowska zakończyła na trzecim  miejscu i przywiozła medal brązowy  . Drużynowo chłopcy i dziewczęta uplasowali tuż za podium , na czwartym miejscu i zakwalifikowali się do finałów , które odbędą się w lutym 2016 roku .

Comments are closed.