Wycieczka na lotnisko

lotnisko4Dnia 16.05.13r. uczniowie z klubu modelarskiego odwiedzili lotnisko we Wrocławiu, gdzie mogli zapoznać się z procedurami związanymi z odprawą pasażerską. Ponadto dowiedzieli się również, jak wygląda praca dyżurnego ruchu, jak dba się o bezpieczeństwo pasażerów i całego lotniska. Odwiedzili również Dom Kosmonauty- tzw. „ Orle Gniazdo”, gdzie dowiedzieli się o lotach kosmicznych, kosmonautach, a także mieli okazję polatać na F-16, na symulatorze. Wycieczka była bardzo przyjemna i pouczająca.

2 Responses so far.

  1. Fitflop Sandals Sale…

    I not sure where you’re getting your info, but great topic. I must spend a while learning more or working out more. Thank you for excellent information I used to be on the lookout for this info for my mission….

  2. Air Jordan 12 Womens…

    As I web site possessor I believe the content matter here is rattling excellent , appreciate it for your hard work. You should keep it up forever! Good Luck….

You must be logged in to post a comment.