Dzień Bezpiecznego Internetu

10 lutego 2014r już po raz czwarty Publiczne Gimnazjum w Szczawnie-Zdroju zorganizowało w Teatrze Zdrojowym obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2014. Tegoroczne obchody przebiegały pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet”. Konferencja była adresowana do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów, W spotkaniu wzięli udział uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie-Zdroju oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 i 6 w Wałbrzychu, Uczniowie wysłuchali wykładów zaproszonych gości: p.nadkomisarz z Komendy Miejskiej w Wałbrzychu Magdaleny Korościk – „„Odpowiedzialność prawna nieletnich związana z przestępczością w sieci” i pani dr Małgorzaty Sosnowskiej z PWSZ im Angelusa Silesiusa z Wałbrzycha – „Przestępstwa popełniane w cyberprzestrzeni”. Na zakończenie zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursów – plastycznego, grafiki komputerowej oraz literackiego.
Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych w kategorii klas I-III
I miejsce –Alicja Rychłowska
II miejsce – Amelia Baran
III miejsce – Karolina Krzosa