NASI MŁODZICY W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO ZDOBYLI PIĘĆ MEDALI

Prawie czterysta osobostartów rozegrano podczas Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w lekkiej atletyce młodzików.

Pięć medali zdobyli zawodnicy LKS Górnik. Złote wywalczyliMartyna Paulińska w pchnięciu kulą z wynikiem 11,76 m oraz JustynaBryłka w skoku wzwyż wynikiem 159 cm. Srebrny medal zdobył w kuli Piotr Pytlak z wynikiem 11,90 m. Natomiast medale brązowe zdobyły Klaudia Poszwa w biegu na 600 m z czasem 1:56:01 oraz Dominika Gileta w biegu na 1 km z czasem 3:41,28. Czwarta w biegu na 60 m była Oliwia Głód z czasem 8,46, która miejsce na podium przegrała o 0,2 s. Mistrzostwa zorganizował LKS Górnik Wałbrzych i połączone one były z Memoriałem Danuty i Zygmunta Nowackich w kategorii weterani.

GRATULACJE DLA MARTYNY I JUSTYNY !!!!!!!!!!!

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH UCZENNIC

Comments are closed.