Mistrzostwa szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce

W dniu 6.12.2013. uczniowie naszej szkoły sami sprawili sobie mikołajowy prezent . Startując w piątkowych zawodach lekkoatletycznych , już drugi raz zajęli zaszczytne trzecie miejsce .Przed nami tylko dwie szkoły sportowe – PG11 i PG 9 . Tym razem zdobyliśmy 6 medali .
Justyna Bryłka wywalczyła złoto w skoku w dal i i w biegu na 300 m . Martyna Paulińska wygrała pchnięcie kulą , a Paulina Chmielewska , w tej konkurencji była druga . Oskar Winiarski przywiózł srebrny medal za bieg na 1000 m. , a Paweł Bułka brązowy za sprint na 60 m. Te osoby w dwóch rzutach zdobyły 13 medali .Pozostali uczniowie depczą im po piętach i również zdobywają potrzebne do końcowego rezultatu punkty .
Wśród nich N. Szarata , M. Biały ,A. Kotuła , N. Jeruzalska ,O. Czaban Maluczko , a wśród chłopców D. Dauksza , D. Hajdasz , D. Zawolski , D. Adamczyk .
W pchnięciu kulą startowała skutecznie W. Dulat , tegoroczna Mistrzyni Polski w Hip Hopie .
Wszystkim startującym dziękujemy i gratulujemy spektakularnego sukcesu.

W . Węcławowicz

Comments are closed.