Wizyta Zespołu Szkół nr 3 w Wałbrzychu

We wtorek – 7 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przedstawicieli Zespołu Szkół nr.3 im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu. Były to panie nauczycielki języka polskiego i matematyki  oraz dwoje absolwentów naszej szkoły.

Podczas swojej wizyty opowiedzieli nam jak wygląda nauka w ich szkole i zapoznali nas szczegółowo z kierunkami jakie możemy wybrać . Na prezentacji przygotowanej przez naszych gości było widać zdjęcia z najważniejszych uroczystości i wydarzeń związanych z tym liceum takich jak np. święto Kopernika, noc filmowa czy akcje charytatywne w których brali udział uczniowie.

 Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Na koniec goście rozdali nam ulotki informacyjne swojej szkoły, dzięki  którym uzupełniliśmy wiedzę na temat ZS nr 3 im. M. Kopernika w Wałbrzychu.

Comments are closed.