Sport w I semestrze

20 września na terenie  Aqua  Zdroju w Wałbrzychu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe . Chłopcy zajęli w nich czwarte miejsce  a dziewczęta ósme .  12 października nauczyciele gimnazjum , szkoły podstawowej i gospodarzy hali zorganizowali zawody  z okazji otwarcia „orlika lekkoatletycznego ”. Byli zaproszeni goście , przecinanie wstęgi, przemówienia . Potem odbyły się zawody w których padło wiele ciekawych rezultatów a młodzi sportowcy otrzymali okolicznościowe medale .Ze względu na złą pogodę i padający deszcz  startowaliśmy na hali sportowej  . W mistrzostwach szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce w dniu 2 grudnia zajęliśmy szóste miejsce . Na wyróżnienie zasłużyli Tejchman Justyna i Roszak Andrzej , którzy  biegi okrężne zakończyli na czwartej pozycji . Do zawodów przygotowywaliśmy się na zajęciach sks-u , we wtorki  i piątki , na nowej hali sportowej . Gdy spadł śnieg chodziliśmy w soboty na Wzgórze Gedymina , gdzie uczyliśmy się jeździć na nartach biegowych .


                  

Comments are closed.