Konkurs „Z MITOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

18 stycznia odbył się konkurs mitologiczny, którego celem było popularyzowanie mitów greckich oraz kultury antycznej. Konkurs przeznaczony –  dla uczniów klas I – III .Gimnazjaliści w pierwszej kolejności rozwiązywali test ze znajomości mitów, następnie drużynowo odpowiadali na pytania mitologiczne. Uwieńczeniem mitologicznych rozgrywek była prezentacja stroju wybranego boga lub bogini greckiej. Uczniowie świetnie się przygotowali,! Radości, zabawy i uśmiechu było naprawdę wiele. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Wyniki konkursu:

I część pisemna – indywidualna:

I miejsce Krzysztof Sipiorski –uczeń klasy I a

II miejsce Maciej Grzesiak – uczeń klasy I b

III miejsce Mateusz Mączka – uczeń klasy I b.

II  część zespołowa:

I miejsce uczniowie klasy I a

II miejsce uczniowie  klasy II a

III miejsce uczniowie klasy I b

Najlepszy strój boga/bogini olimpijskiej:

I miejsce Mateusz mączka – uczeń klasy I b

II miejsce Delia Boni – uczennica klasy III b

III miejsce Bartek Robak – uczeń klasy II a

Comments are closed.