Pola nadziei

Jak co roku, zgodnie z rytuałem naszej gminy, dzieci oraz władze  Szczawna- Zdrój wybrali się wspólnie na symboliczne sadzenie żonkili, jako znak solidarności z pacjentami hospicjum.  Z inicjatywy Stowarzyszenia Miłośników Szczawna- Zdroju zebrali się przedstawiciele miasta: burmistrz- p. Marek Fedoruk, przewodnicząca Rady Miasta- p. Marzena Sobczyk oraz senator Ziemii Wałbrzyskiej-  p. Władysław Kilian, a także dzieci z przedszkola ” U Mikołaja” oraz młodzież naszego gimnazjum pod opieką p. Dagmary Mally-Płociennik.    Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Szczawnie- Zdroju odpowiednio wcześnie przygotowali skwer przy ul. Kościuszki 20, by wszyscy zebrani mogli zasadzić swoje    ”ziarno nadziei” w postaci cebulki.