Udział w Targach Naukowych w Aqua Zdroju

Dnia 15.01.2015r. odbyły się targi naukowe w Aqua Zdroju. Klasy III Publicznego Gimnazjum w  Szczawnie-Zdroju i  szkolna grupa działaczy SzOK-U w składzie(Martyna Paulińska, Ania Reszel, Alicja Szpyrc, Bartosz Chętkowski ,Jędrzej Roszak , Olek Łoziński, Katarzyna Poros, Ola Tupaj, Natalia Szarata, Maciej Szreder, Iza Kapczyńska oraz Pani Pedagog postanowili uczestniczyć w tym spotkaniu.
   Było mnóstwo szkół średnich oraz wiele uczelni wyższych. Szkoły te były nie tylko z Wałbrzycha, ale również z takich miast jak Żarów czy Wrocław .Mogliśmy jako uczniowie porozmawiać z innymi osobami tych placówek. Osoby te były bardzo miłe i sympatyczne. Bez problemu odpowiadały na nasze pytania- nawet jeśli były one nie na temat. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie albo nawet spróbować czegoś nowego.
Najwięcej uwagi przyciągnęła szkoła im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie, jest to technikum transportu kolejowego .Wielu uczniów, miedzy innymi chłopcy, zainteresowali sie Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu .Każda ze szkół chciała nas czymś zachęcić . Uczniowie naszej szkoły i SzOK-u po tym spotkaniu bardziej zaczęli myśleć, w jakim kierunku chcą iść i co ich interesuje . Mamy nadzieje, że będzie więcej takich targów dla młodych ludzi szukających inspiracji życia.