Samorząd Szkolny 2014/2015

Dnia 06 Października 2014 roku odbyły się wybory do samorządu szkolnego Publicznego Gimnazjum w Szczawnie – Zdroju. W wyborach startowało 9 uczniów klas I, II i III. Klasy pierwsze reprezentowane były przez Joannę Gubańską (kl. IA) oraz Katarzynę Stach (kl. IA), klasy drugie reprezentowane były przez Zuzannę Borucką (kl. IIA), Weronikę Szymczyk (kl. IIA), Izabellę Bombę (kl. IIB) oraz Krzysztofa Szpadla (kl. IIB), natomiast klasy trzecie reprezentowane były przez Dawida Pompę (kl. IIIA), Izabelę Kapczyńską (kl. IIIB) oraz Martynę Paulińską (kl. IIIB). Wybory wygrała Izabela Kapczyńska z klasy IIIB, tym samym została przewodnicząc szkoły, drugie miejsce zajęła Izabela Bomba – zastępca przewodniczącej szkoły oraz trzecie miejsce zajął Dawid Pompa – skarbnik.  GRATULUJEMY i życzymy owocnej pracy w samorządzie szkolnym!!!