Uczniowie na nartach

Zima w pełni, więc uczniowie Publicznego Gimnazjum, wykorzystali dobre warunki śniegowe i  wyjechali na stok narciarski w Szczawnie-Zdroju. W tej nietypowej lekcji wychowania fizycznego uczestniczyli pod okiem  Pana Wojciecha Węcławowicza i Pani Dyrektor Doroty Pietrucik.
Najbardziej zaawansowani narciarze doskonalili swoje umiejętności, natomiast grupa średnio zaawansowana i  początkująca korzystały z  fachowych rad  Pana Wojciecha Węcławowicza. Początkujący narciarze zostali „obdarowani” klapsem narty. Świetna pogoda, znakomite warunki śniegowe oraz pozytywne nastawienie uczących się sprawiły, że w Szczawnie-Zdroju przybyło kilkunastu narciarzy.Na zakończenie zmagań z nartami uczniowie ogrzali się przy ognisku.Zabawa była świetna.