Dzień otwarty w gimnazjum

Dnia 4 czerwca 2016 roku odbył się dzień otwarty w naszym gimnazjum. Na przyszłych gimnazjalistów czekały liczne atrakcje w tym między innymi: pokazy fizyczno-chemiczne, poczęstunek który przygotowali własnoręcznie nasi uczniowie, pyszne ciasta, wata cukrowa, napoje orzeźwiające oraz koktajle owocowe. Całości towarzyszył zespół wokalno-muzyczny, który przygrywał i śpiewał umilając spędzony czas na terenie szkoły.

Nasza szkoła przygotowała również kilka zadań w ramach Gry Miejskiej organizowanej przez miasto Szczawno Zdrój z okazji XXXVI Dni Szczawna Zdroju. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań na temat miasta Szczawna Zdroju, namalować obraz na podstawie wydrukowanego zdjęcia oraz wykonać zadania sprawnościowe rozlokowane na terenie Parku Szwedzkiego.

Comments are closed.