Zaproszenie na konkurs ekologiczny

Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Szczawnie Zdroju wraz z opiekunami i uczniami koła biologicznego mają przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy Konkursie „Palący Temat – Niska Emisja” przeznaczonym dla uczniów klas szóstych szkoły podstawowej.

Ideą Konkursu jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży szkolnej świadomości ekologicznej.  Jednocześnie ma on na celu zintegrowanie młodzieży gimnazjalnej ze środowiskiem lokalnym.

Zachęcamy do zaprezentowania swoich umiejętności i wiedzy przyrodniczej. Szczegóły Konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie dołączonym do zaproszenia

Regulamin_konkursu_ekologicznego.doc
Regulamin_konkursu_ekologicznego.pdf

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt ze szkoła nr telefonu 74 843 83 46