Dzień Mamy i Taty w Teatrze Zdrojowym

XXXV Obchody Dni Szczawna – Zdroju rozpoczęły się od uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty  w Teatrze Zdrojowym 26 maja. Przedszkolaki, szkoła podstawowa i my gimnazjaliści- dziękowaliśmy naszym rodzicom słowem i piosenką za trud i wychowanie.

Jan Mondry wprowadził nas w nastrój tego święta utworem „ Count On Me” Bruna Mars Lyric    wykonanym na gitarze, a nasi aktorzy z koła teatralnego: „ Qrtyna” zaprezentowali się w scence rodzajowej pt: ” Superniania”.   Dziewczęta z koła wokalnego zaśpiewały piosenkę: „ Cudownych rodziców mam”. Całość uwieńczył  taniec uczennicy Wiktorii Dulat ( Mistrzyni Polski w hip- hopie) , która w mistrzowski sposób pokazała swoje umiejętności taneczne na deskach teatru szczawieńskiego .

Mamy nadzieję, że za rok atmosfera będzie też tak wspaniała i ujmująca ja tegoroczne Obchody Dnia Mamy i Taty!!!