Spotkanie z przedstawicielem ZS nr 4 w Wałbrzychu

Dnia 4 marca 2015 roku do naszej szkoły został zaproszony gość z Zespołu Szkół Numer 4 w Wałbrzychu. Czwarte liceum przygotowało dla nas jako uczniów ciekawą ofertę  nie tylko pod względem sportu.Dowiedzieliśmy się wiele nowych rzeczy o tym liceum . W tym roku szkolnym został otworzony basen dla uczniów tej szkoły po renowacji . Przedstawiono nam ciekawe profile miedzy innymi klasę strażacką oraz klasę policyjną. Zespół Szkół dzieli się na: liceum ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi oraz liceum sportowe .Szkoła ta jest dobra szkołą nie tylko pod względem sportu ale również nauki . Poznaliśmy i dowiedzieliśmy sie bardzo dużo informacji o sukcesach uczniów tego liceum. Uczestniczyli oni w wielu olimpiadach sportowych.  W swoim gronie uczniów posiadają bardzo uzdolnioną dziewczynę, która jest wielokrotną mistrzynią Polski w wieloboju( Weronika Grzelak) .Było to bardzo miłe spotkanie po którym ilość kandydatów do tego liceum wzrosła .

MAMY NADZIEJE ŻE NASI KANDYDACI SPEŁNIĄ SWOJE MARZENIE O TEJ SZKOLE BO OD TEGO JAKĄ PODEJMĄ DECYZJĘ NALEŻY ICH PRZYSZŁOŚĆ. POWODZENIA!!!