Sezon halowy 2015

Sezon startów  halowych 2015 został zakończony. Publiczne Gimnazjum ze Szczawna – Zdroju po serii eliminacji i finale , zajęło trzecie miejsc  za wałbrzyskimi szkołami sportowymi.  Drużyna        zdobyła ładny puchar , natomiast  Damian Dauksza , Natalia Jeruzalska,  Klaudia Bębeniec , Oliwia Czaban , Damian Zawolski medale za najlepsze wyniki zawodów . Startując Indywidualnie nasi uczniowie też wypadli bardzo dobrze . Na Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów Młodszych , które odbyły się w Libercu  /Czechy/ Martyna Paulińska była piąta i Paulina Chmielewska czwarta  w pchnięciu kulą. Srebrny medal zdobyła Justyna Bryłka w skoku wzwyż.  Wynikiem 158 cm  zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski Juniorów  w Toruniu , skąd przywiozła  zaszczytne ósme miejsce.

W dniu 21. 02. 2015.  w Wałbrzychu odbyły się Halowe  Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików . Uczestniczyło w nich dziesięcioro gimnazjalistów ze Szczawna . Przywieźliśmy z  imprezy dwa medale . Damian Dauksza wywalczył srebro w skoku w dal , a Dominik Hajdasz był trzeci w biegu przez płotki.

Uczniom gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje.Teraz zaczynamy przygotowywać formę do sezonu letniego.

Comments are closed.