„ Przy wigilijnym stole”

Kolędy, pastorałki, życzenia i świąteczna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu zorganizowanemu w naszej szkole w dniu 17.12.2014 r.

Spotkania jasełkowe pt: „ Przy wigilijnym stole” stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu z udziałem rodziców i zaproszonych gości.   W bożonarodzeniowy nastrój –  gości wprowadził występ słowno-muzyczny  uczniów naszego gimnazjum przedstawiający wymowę symboliki Świąt Bożego Narodzenia.  Świąteczne życzenia wypowiedział również  Burmistrz Miasta Szczawna – Zdroju Pan Marek Fedoruk życząc wszystkim ciepła i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole oraz pomyślności na Nadchodzący Nowy 2015  Rok.